Způsob placení

NFC chip

JAK SE PLATÍ ZA RŮŽOVÉ POCHUTINY?

Nezveme vás do stánku rychlého občerstvení, ale na slavnosti. Tomu uzpůsobujeme nejen výběr vína, jídla nebo nádobí, ale také způsob platby za růžové delikatesy. Na pořádné foodparty se opravdu sluší a patří zaonačit to tak, aby ruce kuchařů nepřišly do styku s penězi či kreditkami. Speciálně pro Růžovky jsme proto vypiplali aplikaci, která zajistí platbu pomocí NFC čipů. Je to hygienické, rychlé a bezpečné.

A jak to celé funguje?

Ve startovacím stanu dostanete čip. Zadara.

Vyštracháte hotovost nebo vylovíte kreditku a čip si nabijete. Za kolik kaček chcete.

Pak už prachy nepotřebujete.*

Vyhlídnete si pitivo nebo dobroty a místo platby korunkami pípáte NFC čipem.

Stav kreditu na NFC čipu vidíte na monitorech při objednávání nebo vám ho rádi prozradí na všech 16 místech vybavených čtečkami čipů.

Když kredity rozkutálíte, stavte se zase do startovacího stanu.

Když si nestihnete užít všechny kredity, přijďte si je rozměnit zpět na hotovost nebo nám nahlaste číslo účtu, na který vám zbylé prašule máme poslat.**

Čip si po akci nechte. Na památku. Na další ročník. Nebo na naše spřátelené služby Čerstvá sváča a FIT krabičky, které na nich taky běží.

* Platba čipy je možná na těchto místech: zámecké restaurace, kavárna, vinný stan, nealko stan, pivní stan a Manny's Roastery.

** Pokud si čip nabijete v hotovosti, vrátíme vám zbývající kredit zaokrouhlený na celé desetikoruny dolů také v hotovosti. Při nabití čipu přes kreditku vracíme celou zbývající částku na číslo účtu, které nám přijdete nahlásit.