Kavárna Salsa

Co dělá pro růžovější svět?

Už šestý rok šíří po Třebíči kulturu servírování a pití kávy a vína. Manželé Malenovi se prostě nemohli dívat na barbarské srkání přeslazené instantní kávy z kelímku a rozlévání krabicových vín v podnicích, které se pyšní slovem „vinárna“ ve svých názvech. Proto se do toho na sklonku roku 2010 obuli.

Pravda. Občas je bota tlačila, jindy jim nová obuv byla příliš velká. A tak během své kavárenské a vinárenské pouti párkrát zaškobrtli a udělali několik přešlapů. Ale pokaždé se zvedli, zkusili to jinak a posunuli se zase o level výš. Až k současnému opěvování od většiny návštěvníků. No ale proč plýtvat slovy? Přesvědčte se sami na některé degustaci, kulturní akci, rodinné oslavě nebo „jen“ přátelském posezení.

Jak přispěli k růžové sobotě?

Tak, tak všelijak. Předně: Nebýt vrchního kavárníka, žádné Růžovky vůbec v Třebíči neslavíme. Ale o tom píšeme jinde. Zadně: Lahodnou kávu si návštěvníci Slavností vychutnali právě v piknikovém provedení kavárny Salsa. Salsa hravě a s gustem zvládla oboje. Navrch jako přídavek poskytla své stoly a židle, abyste měli kde spočinout a v klidu si vychutnat všemožné nápoje, na které jste dostali chuť.

Online party

www.salsa-trebic.cz

  • Facebook Kavárna Salsa
  • Instagram Kavárna Salsa


Fotoochutnávka